Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Groepen Accommodatie
19/02/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
19/02/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
19/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
19/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
19/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
19/02/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
19/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
19/02/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
20/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
20/02/2018 00:15 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
20/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
20/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
20/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
20/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
20/02/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
21/02/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
21/02/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
21/02/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
21/02/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
21/02/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
21/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
21/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
21/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
21/02/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
21/02/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
21/02/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
21/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
21/02/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
22/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
22/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
22/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
22/02/2018 19:00 19:00 20:15 MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
22/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
22/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
22/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
24/02/2018 12:00 09:30 11:00 EK - Standaard Eigen competitie  Veld A
26/02/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
26/02/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
26/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
26/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
26/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
26/02/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
26/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
26/02/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
27/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
27/02/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
27/02/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
27/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
27/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
27/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
27/02/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
28/02/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
28/02/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
28/02/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
28/02/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
28/02/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
28/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
28/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
28/02/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
28/02/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
28/02/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
28/02/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
28/02/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
28/02/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
01/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
01/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
01/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
01/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
01/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
01/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
03/03/2018 12:00 09:30 11:00 EK - Standaard Eigen competitie  Veld A
05/03/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
05/03/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
05/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
05/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
05/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
05/03/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
05/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
05/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
06/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
06/03/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
06/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
06/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
06/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
06/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
06/03/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
07/03/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
07/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
07/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
07/03/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
07/03/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
07/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
07/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
07/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
07/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
07/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
07/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
07/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
07/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
08/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
08/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
08/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
08/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
08/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
08/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
10/03/2018 12:00 09:30 11:00 EK - Standaard Eigen competitie  Veld A
12/03/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
12/03/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
12/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
12/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
12/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
12/03/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
12/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
12/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
13/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
13/03/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
13/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
13/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
13/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
13/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
13/03/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
14/03/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
14/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
14/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
14/03/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
14/03/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
14/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
14/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
14/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
14/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
14/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
14/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
14/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
14/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
15/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
15/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
15/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
15/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
15/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
15/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
17/03/2018 12:00 09:30 11:00 EK - Standaard Eigen competitie  Veld A
19/03/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
19/03/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
19/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
19/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
19/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
19/03/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
19/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
19/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
20/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
20/03/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
20/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
20/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
20/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
20/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
20/03/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
21/03/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
21/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
21/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
21/03/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
21/03/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
21/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
21/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
21/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
21/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
21/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
21/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
21/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
21/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
22/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
22/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
22/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
22/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
22/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
22/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
24/03/2018 12:00 09:30 11:00 EK - Standaard Eigen competitie  Veld A
26/03/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
26/03/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
26/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
26/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
26/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
26/03/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
26/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
26/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
27/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
27/03/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
27/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
27/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
27/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
27/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
27/03/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
28/03/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
28/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
28/03/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
28/03/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
28/03/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
28/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
28/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
28/03/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
28/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
28/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
28/03/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
28/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
28/03/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
29/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
29/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
29/03/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
29/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
29/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
29/03/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
02/04/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
02/04/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
02/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
02/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
02/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
02/04/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
02/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
02/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
03/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
03/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
03/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
03/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
03/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
03/04/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
04/04/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
04/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
04/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
04/04/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
04/04/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
04/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
04/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
04/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
04/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
04/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
04/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
04/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
04/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
05/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
05/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
05/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
05/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
05/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
05/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
09/04/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
09/04/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
09/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
09/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
09/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
09/04/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
09/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
09/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
10/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
10/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
10/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
10/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
10/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
10/04/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
11/04/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
11/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
11/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
11/04/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
11/04/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
11/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
11/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
11/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
11/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
11/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
11/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
11/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
11/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
12/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
12/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
12/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
12/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
12/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
12/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
14/04/2018 12:00 09:30 11:00 EK - Standaard Eigen competitie  Veld A
16/04/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
16/04/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
16/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
16/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
16/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
16/04/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
16/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
16/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
17/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
17/04/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
17/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
17/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
17/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
17/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
17/04/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
18/04/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
18/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
18/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
18/04/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
18/04/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
18/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
18/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
18/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
18/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
18/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
18/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
18/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
18/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
19/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
19/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
19/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
19/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
19/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
19/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
23/04/2018 12:00 17:45 19:00 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld B
23/04/2018 18:15 18:15 19:30 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld B
23/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
23/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
23/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
23/04/2018 12:00 19:00 20:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld C
23/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld C
23/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld B
24/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
24/04/2018 19:00 19:00 20:15 MEICAD, MEISCHOLB, MEISCHOLA - Standaard Meisjes Cadetten (U13), Meisjes scholieren B (U16), Meisjes scholieren A (U16)  Veld C
24/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
24/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
24/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
24/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
24/04/2018 20:15 20:15 21:30 DAM - Standaard Dames  Veld C
25/04/2018 15:00 15:00 16:15 CAD2 - Standaard cadetten 2  Veld B
25/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN2 - Standaard Mini-miniemen 2  Veld B
25/04/2018 17:45 17:45 19:00 MMN4 - Standaard Mini-miniemen 4  Veld B
25/04/2018 17:45 17:45 19:00 PUP1, PUP2, PUP3, PUP4, PUP5 - Standaard Pupillen 1, Pupillen 2, Pupillen 3, Pupillen 4, Pupillen 5  Veld C
25/04/2018 18:00 18:00 19:00 KEEP - Keeperstraining Keepers 
25/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN1 - Standaard Miniemen 1  Veld B
25/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN2 - Standaard Miniemen 2  Veld B
25/04/2018 19:00 19:00 20:15 MIN3 - Standaard Miniemen 3  Veld B
25/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN1 - Standaard Mini-miniemen 1  Veld C
25/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN3 - Standaard Mini-miniemen 3  Veld C
25/04/2018 19:00 19:00 20:15 MMN5 - Standaard Mini-miniemen 5  Veld C
25/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld B
25/04/2018 20:15 20:15 21:30 SCHOL1 - Standaard Scholieren 1  Veld C
26/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD1 - Standaard Cadetten 1  Veld B
26/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD3 - Standaard Cadetten 3  Veld B
26/04/2018 19:00 19:00 20:15 CAD4 - Standaard Cadetten 4  Veld B
26/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN1 - Standaard Senioren 1  Veld B
26/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN2 - Standaard Beloften A  Veld B
26/04/2018 20:15 20:15 21:30 SEN4 - Standaard Beloften B  Veld C
Voetbalweer
Weersverwachting
Edegem
Kalender

>> Bekijk de volledige kalender
----------------------------------------

  February 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Sponsors
Fairplay tips
Panathlonverklaring
28/05/2011
Ethisch charter KVV
27/05/2011
KVV gedragsregels
27/05/2011

Contact     |     info@scolve.be     |     Privacy

© 2015, website powered by Twizzit.com